Vazelin Göğüs Büyütme

Bu bir inceleme yazısıdır! İnternette birkaç farklı web sitesinde vazelin gögüs büyütme konu başlığı ile karşılaştım. Sizin için an itibariyle tam on farklı web sitesinde vazelin göğüs büyütür mü yada benzer içerikli konu başlıklarını inceleyip yorumlarımı yapacağım.

Vazelin İle Göğüsler Büyür mü?

Evet incelediğimiz web siteleri birilerinin büyüttüğünü söylüyor. Bize kalırsa tamamen gereksiz bir reklam çalışmasından başka bir şey değil. Reklam çalışması olduğunu düşünüyoruz çünkü web sitelerinin büyük bir çoğunluğu vazelini otuz gün boyunca elinize uygulamanız durumunda göğüslerinizin büyüyeceğini söylemiş ve vazelin ile göğüs büyüten insanların yorumlarına yer verdiğini de eklemiş.

Yıllardır vazelini ellerinde ve kollarında kullanan insanların ellerinin büyüdüğüne dair bir yorumda bulunduklarına hiç şahit oldunuz mu? Cevabı tabi ki biliyoruz. Peki o zaman vazelin bunu nasıl başarabilir ki?

Vazelinin göğüs büyüttüğüne dair bilimsel bir gerçek var mı?

Tabi ki hayır, vazelin; petrol türevi bir içeriğe sahip, cildi temizleyip, yumuşatmak amacıyla satılan bir kremdir. İçindekilere baktığınız zamanda vazelin içerisinde en fazla petrol türevi dışında bir de parfüm görebilirsiniz. Yani göğüs veya kalça büyüttüğüne dair bilimsel bir gerçeklik yok en azından benim incelediği web sitelerinde böyle bir durumdan kesinlikle bahsedilmiyor.

Neden Vazelin Göğüs Büyütüyor Deniyor

Bunun sebebi giderek popülerleşen bir ilginin odak noktası haline gelmeleri ve bu işten para kazanmaları olabilir. Site ismi vermeden bir web sitesinin yazdığı içerikten bahsetmek istiyorum. Başlık olarak vazelin ve göğüs büyütme tercih edilmiş. İçerik boyunca tam 29 kez göğüs büyütme kelimesi kullanılmış ve bunu bir ay boyunca denediğinizde etkisini göreceğinizi söyleyen birileri olduğundan bahsedilmiş. Yorum size ait ben buraya kadar yazabildim.

Yorumlarınızı elbette bekliyorum bu konuda ciddi anlamda sorun oluşturduğunu düşündüğüm bir konuya elimden geldiğince değinmeye çalıştım. Bizim için yorumlarınız son derece önemlidir. Sağlıkla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir